Privatumo politika

Apie slapukus

Slapukai – tai duomenys, siunčiami iš serverio, kuriame patalpinta svetainė, į Jūsų naudojamą naršyklę, kurioje jie išsaugomi. Informacija yra siunčiama atgal į serverį, kaskart Jūsų naršyklei paprašius informacijos apie atidaromą puslapį. Šie duomenys mums padeda gauti informaciją apie Jūsų veiksmus internetinėje svetainėje.

Mūsų svetainė www.pilietybe.lt naudoja slapukus. Naršydami joje Jūs sutinkate su VšĮ LT Diaspora, Privatumo ir slapukų politika.

Egzistuoja du pagrindiniai slapukų tipai: laikinieji ir nuolatiniai slapukai. Laikinieji slapukai yra ištrinami iš Jūsų kompiuterio tada, kai uždarote naršyklės langą. Nuolatiniai slapukai yra saugomi žiniatinklio naršyklėje ir galioja iki nustatytos jų galiojimo pabaigos datos, išskyrus atvejus, kai vartotojas juos ištrina anksčiau.

Slapukai mūsų svetainėje

www.pilietybe.lt  savo svetainėje naudoja šiuos slapukus:

* wordpress_test_cookie – WordPress slapukas, naudojamas patikrinti ar naršyklė palaiko slapukų įrašymą. Sukuriamas įeinant į svetainę. Galioja iki svetainės uždarymo.

*cookie_notice_accepted- Naudojamas informacijai apie slapukų politikos sutikimą išsaugojimą. Šis slapukas naudojamas identifikuoti vartotoją. Sukuriamas paspaudus „Sutiku“ dėl slapukų naudojimo politikos. Galioja 6 mėn.

*Pll_language- Slapukas, išsaugantis lankytojo kalbos nustatymus. Sukuriamas įėjimo į svetainę metu. Galioja 12 mėn.

*__gid – slapukas, kuris galioja tol, kol įjungta naršyklė. Šis slapukas naudojamas identifikuoti vartotoją.

* _gat – „Google Analytics“ galiojimo laikas baigiasi kas 10 minučių. Jis naudojamas norint sustabdyti užklausos greitį, t.y. apriboti duomenų rinkimą didelio srauto svetainėse.

* _ga – „Google Analytics“ galioja 2 metus. Jis saugo unikalų kliento identifikatorių (Kliento ID), kurį vėliau „Google Analytics“ serveriai naudoja vartotojo, sesijos ir reklamos duomenims apskaičiuoti.

Mes – www.pilietybe.lt  naudojame „Google Analytics“, siekdami analizuoti Jūsų paliktus slapukus rinkodaros tikslais. „Google Analytics“ generuoja statistinius duomenis ir kitą informaciją apie tai, kaip lankytojas naudojasi svetaine. Tai daroma naudojant Jūsų paliktus slapukus, kurie yra saugomi Jūsų kompiuteryje ar kitame išmaniajame įrenginyje, priklausomai nuo to, kuo naudojatės naršydami mūsų svetainėje. Visa gauta informacija yra naudojama „Google Analytics“ sugeneruotoms ataskaitoms, talpinamoms į mūsų „Google Analytics“ paskyrą. „Google“ šią informaciją saugo pati. Jei norite susipažinti su „Google“ Privatumo politika, galite tai padaryti apsilankę šiuo adresu: https://policies.google.com/privacy.

Slapukų pašalinimas ir atsisakymas

Jūs turite teisę ištrinti slapukus iš savo naršyklės. Jums tereikia įeiti į naršyklės privatumo nustatymus ir šiuos slapukus ištrinti. Dauguma naršyklių turi šią funkciją, tačiau, jei Jūsų naršyklė to neleidžia, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes ištrinsime bet kokią informaciją, kurią turime apie Jus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų Slapukų politiką ir informaciją, kurią renkame apie Jus, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.